• |
ide | kryesore

Juncker shfaqet sërish i dehur, shihni çfarë ndodhi në Samitin e NATO-s (VIDEO)

Syri i Lapsit, Të fundit

Nëse samiti i NATO-s ishte i vështirë për dhjetra udhëheqës që merrnin pjesë, ai duket se ka qenë edhe më i vështirë për Presidentin e Komisionit Europian, Jean-Claude Juncker. Udhëheqësi i BE-së u pa të pengohej dhe të humbiste bilancën e tij disa herë përpara një darke gala të mërkurën. Zyra e zotit Juncker nuk pranoi të komentojë, duke përmendur shqetësimet e privatësisë. Gjasat janë që ai të jetë sërish i dehur, njësoj si në në një takim me liderët e BE-së në fund të vitit 2017. Shihni videon më poshtë që flet më shumë se cdo fjalë tjetër.

© LAPSI.al 

4 Comments

    1. emu -si rama me ngjalen e metes prapa.kurr merr kokain e harron bllokun e metes e merr ngjal mete e pall monike.ky se paku shkallet nuk kaperceu nga wiski.dhe emu as MAO LUU CE DUN e VLLAHUTIN NUK PAN KANABISIN E MBJELLUR.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu