• |
ide | kryesore

Kim K, më e paguar se Trump

Paparazzi, Slider

Instagram nuk është vetëm një vend për fotot tuaja të mëngjesit apo perëndimet e filtruara me opsione – kjo është gjithashtu një mundësi e karrierës tani, dhe në qoftë se ju jeni Kim Kardashian, ajo mund t’ju ndihmojë të fitoni disa para të mira. Sipas një raporti të kohëve të fundit nga një faqe e gazetarisë mjekësore e quajtur STAT, Kim bëri më shumë para se sa presidenti Donald Trump bën në një vit të vetëm me rrogën.


Paga e presidentit është 400,000 dollarë në vit ndërkohë që një postim i Kim Kardashian bën $ 500,000.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu