• |
ide | kryesore

Përplaset me biçikletë me vazon e luleve, vdes 54-vjeçari në Shkodër

Lajme, Të fundit

Një 54 vjeçar ka gjetur vdekjen në një aksident rrugor në Shkodër. Viktima me iniciale N.B, banues në lagjen “Guerlie”, po udhëtonte me një biçikletë në aksin rrugorë Shkodër – Baçallek, kur ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një vazo lulesh anës rrugës, ku ka gjetur vdekjen e menjëhershme. Po kryhen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu