• |
ide | kryesore

FOTO/ Aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas 3-vjeçarin

Lajme, Të fundit

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së premtes në Vlorë, ku një automjet ka përplasur një fëmijë të moshë rreth 3-vjeç, teksa po kalonte rrugën.

Sipas informacioneve, mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën transballkanike të qytetit të Vlorës, ndërsa pas përplasjes shoferi i automjetit tip “Toyota”, e ka dërguar të mitur në spital dhe më pas është shoqëruar në komisariat për të dëshmuar mbi ngjarjen. Sipas informacioneve të deritanishme, fëmija ndodhet në gjendje të rëndë.

Image may contain: one or more people, people standing, sky and outdoor Image may contain: car and outdoor

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu