• |
ide | kryesore

Luvri vesh Xhokondën me bluzën e Francës

Paparazzi, Slider

Gazimit të francezve që kërcejnë dhe këndojnë në Chammps Elyse i është shtuar edhe një nga muzetë më të njohur të artit në botë, Luvri. në faqen e tij zyrtare muzeu parizian e ka veshur përlën e koleksionit të tij, Xhokondën (Mona Liza) Da viçit me fanelën e kampionëve të botës. Madje nuk ka harruar të vendosë edhe dy yjet mbi të.


©Lapsi.al 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu