• |
ide | kryesore

Video/ 4-2 në Luzhniki – Mbappe spektakël, por cfarë gabimi bën Lloris

Rusi 2018, Sport, Video

Mbappe mbyll llogarinë me Kroacinë. Sulmuesi i PSG shënon golin e katërt në finale e të katërtin në Botëror, duke i bërë shumë të thjeshta minutat e mbetura në Luzhniki…
Për ti dhënë një fare morali Kroacisë mendon kapiteni i Francës, Lloris, që bën gabimin foshnjarak nën presionin e Mandzukic, që i kupton lëvizjen dhe shënon golin e dytë për ballkanasit në minutën e 69.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu