• |
ide | kryesore

(FOTO) Aksident i rëndë në autostradën Tiranë-Durrës

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës.


Dy makina, një Benz dhe një Jeep, janë përplasur me njëra-tjetrën. Të dy makinat kanë dalë në anë të rrugës.


Policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Ende është bërë e ditur nëse ka viktima apo të plagosur nga ky aksident.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.