• |
ide | kryesore

Dua Lipa, pjesë e “James Bond”

Paparazzi, Slider

Ajo është përfolur për një kohë të gjatë dhe tani gjithçka u zyrtarizua: Dua Lipa do të këndojë kolonën zanore të filmit të ri të James Bond.


Tastieristi Mikey Goldsworthy u shfaq dje në BBC Radio 5 Live së bashku me anëtarët e tjerë të grupit Olly Alexander dhe Emre Turkman. Kur u pyetën se kush mendonte se do të fitonte shansin për të kënduar kolonën zanore të filmit  Bond 25, ai thjesht tha: Dua Lipa.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu