• |
ide | kryesore

VIDEO/ Reagimi i Melania Trump kur i dha dorën Putinit po bën xhiron e Botës

Syri i Lapsit

Reagimi i zonjës së Parë e SHBA-ve, Melania Trump pas takimit me Presidentin rus Vladimir Putin po bën xhiron e botës në internet.

“Daily Mail” i ka kushtuar rëndësi momentit kur Melania shtrëngon duart me liderin rus dhe më pas ngelet e shtangur.

Fillimisht ajo i buzëqesh Putinit kur i jep dorën, por më pas i ngrin buzëqeshja. Ajo shihet teksa hap sytë dhe drejtohet nga kamerat. Shihni pamjet...©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu