• |
ide | kryesore

Ylli i pornos: Çfarë më tha babai kur mësoi për punën që bëja (FOTO+18)

Lapsi Leaks

Një nga yjet më të njohura të industrisë së pornos ka zbuluar se si kanë reaguar prindërit e saj kur ajo u ka thënë se çfarë punë bën.

“E patën të vështirë ta pranonin. Nuk më braktisën, por ishin shumë të shqetësuar për faktin se xhiroja filma për të rritur”, – tha Angela White.

Çuditërisht, 33-vjeçarja deklaron se babai i saj ishte më i butë sesa nëna kur mori vesh se si vajza e fitonte bukën e gojës.

“Kur ia thashë babait, nuk reagoi shumë. Ndoshta e dinte se nuk mund të më ndalonte dhe kuptoi që reagimi i ashpër dhe negativ nuk do të kishte dobi. Ndoshta e kishte kuptuar më parë se me çfarë merresha”, – u shpreh Angela.

01-11 02-11 03-11 04-11 05-10 06-10 07-10 08-9 09-910-16

3 Comments

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu