• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez:Burrat nën 30 vjeç, të padobishëm

Paparazzi, Slider

Jennifer Lopez tashmë është duke luajtur në një serial “Swipe Sessions”, në rolin e këshilltares së një këngëtareje. Këngëtarja kërkon gjysmëne  saj në tinder, por Jennifer ka një këshillë për të , ndoshta është bazuar edhe në eksperiencën e saj personale.

“Burrat nën 30 vjeç janë të padobishëm”-i thotë ajo.


Pas kësaj një eksperte e marrëdhënieve e problemeve në çift ka thënë se këshilla e Lopez është e vërtetë pasi deri në 30 vjeç burri duhet të realizohet profesionalisht dhe të ketë financa të mira. Madje pas kësaj moshe burrat janë më të predispozuar për të çuar lidhjen në martese.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu