• |
ide | kryesore

Vazhdojnë largimet nga Top Channel, 4 spikera largohen

F1, Paparazzi

Këtë radhë raportohet se janë jo pak, por 4 spikerë lajmesh që kanë vendosur të largohen nga Topi.

Bëhet fjalë për spikeren Genta Popa, që ka vite në këtë television që jep lajmet dhe që është kthyer në një ikonë e Top Channel. Po ashtu, edhe Juli Krisafi, e cila këtë vit prezantonte emisionin “Pasditja” në TCH, ka vendosur të largohet në një TV tjetër. Ajo nuk e ka zyrtarizuar ende largimin, por raportohet se është thuajse e kryer.


Edhe Denisa Pasholli gjithashtu raportohet se ka vendosur të largohet. I fundit është spikeri tjetër është Arlind Isai, që ka qenë gazetar terreni, por prej dy vitesh jepte lajmet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu