• |
ide | kryesore

Aksident në Vlorë me dy të plagosur, mes tyre një fëmijë

Lajme

Një aksident me dy persona të plagosur, mes tyre një fëmijë 10 vjeç, ka ndodhur në Vlorë në Lungomare.

Raportohet se të dy ndodhen jashtë rrezikut për jetën dhe janë shtruar në spitalin e Vlorës.

“Në lagjen ‘Uji ftohtë’, në aksin rrugor të Lungomares, shtetasi Nikola.M., duke drejtuar mjetin tip Benz ka aksidentuar shtetasit G.B. 50 vjeç dhe R.B. 10 vjeç, të dy banues në Tiranë.

 Të dëmtuarit janë transportuar në Spitalin Rajonal Vlorë për të marrë ndihmë mjekësore, aktualisht jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në ambientit e Komisariatit të Policisë Vlorë, për kryerjen e veprimeve të mëtejshme procedurale”,njoftoi policia.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu