• |
ide | kryesore

Ariana Grande, së shpejti dasëm

Paparazzi, Slider


Fejesa e Ariana Grande-s me Pete Davidson ka qenë një nga ngjarjet më të komentuara të muajit dhe që nga momenti që këngtarja u shfaq me një unazë diamanti po aludohet për dasmën e çiftit.

Fansat e tyre që edhe martesa do të jetë e befasishme dhe e papritur njësoj siç ishte edhe fejesa. Ata do të mundohen ta fshehin deri pas ceremonisë e teksa kanë filluar bastet se kur mund të zhvillohet ceremonia e martesës. Spekulimet janë se dasma do të mbahet në 4 gusht kjo sepse 08/04/2018 (versioni zyrtar anglez i shkrimi të datës) është një datë e veçantë për çiftin. “8418” është numri që mbante babai i Davidson në veshje, një zjarrfikës i cili ndërroi jetë gjatë sulmeve të 11 shtatorit.

Të dy edhe Pete edhe Ariana kanë numrin “8418” tatuazh në nder të babait të tij dhe fansat pikërisht nga veccantia e kësaj date shprehen të sigurtë se më datën 4 gusht në hollyëood do të ketë dasmë


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *