• |
ide | kryesore

Arrestohet kreu i Partisë Demokratike të Gramshit

Lajme, Të fundit

Arrestohet kreu i Partisë Demokratike në qytetin e Gramshit. Mësohet se Elmaz Haruni ka kundërshtuar forcat e policisë.

Ai nuk i është bindur patrullës dhe është vënë në pranga së bashku me shtetasit Artur Rrodhe dhe Erion Zeneli. Gjatë arrestimit Haruni ka ofenduar punonjësit e policisë. Materialet i kanë kaluar Prokurorisë së Elbasanit për hetime të mëtejshme.  

4 Comments

  1. Po ju lumte ju komunisteve, kur gjysmat e ministrave, kryetareve te bashkive, deputeteve dhe vete Naltgjatsine e Vet i keni o te denuar, o te dyshuar per krime, trafuqe e korrupsion!
    Po i qakeni hallin nje cope katundari gramshiak…..

  2. Nga vidio duket sikur ky tipi, pasagjer ne maline, ka dash me zbrit nga makina dhe polici se ka leju, passtaj muhabeti ka degradu. Per mua polici ehte ne shkelje ligjore.

    ps. mjer PD si ka perfundu me Kryetare te till qe sillen si gangsterra.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu