• |
ide | kryesore

E tallën për format trupore, modelja pozon nudo (FOTO)

Paparazzi, Slider


Candice Swanepoel postoi një foto tërësisht nudo në Instagram dhe mund të themi se ajo duket e mrekullueshme.Në trupin e saj nuk ka asnjë shenjë që tregon se ajo ka sjellë në jetë një fëmijë vetëm një muaj më parë.

Por ndryshe nga shumë prej modeleve që njohim, apo yjeve të famshëm, Candice qëndron gjithmonë e vërtetë me ndjekësit e saj. Disa ditë më parë ajo postoi një foto të tjetër të shkrepur nga paparazzi ku ajo ishte fotografuar vetëm dy ditë pas lindjes dhe dallohej barku i saj i fryrë.Pas komenteve negative që mori mesa duket Candice ka vendosur t’u kundërpërgjigjet me këtë foto nudo.

candice_swanepoel.jpg


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *