• |
ide | kryesore

Publikohet “I’m a mess” e Bebe Rexhës (Video)

Arkiva, Paparazzi, Slider

Bebe Rexha ka publikuar projektin e saj muzikor “I’m a mess”.

Kënga flet për dashurinë që ka Bebe për një djalë, i cili nuk ka ndjenja për të. Në klip, këngëtarja ka vendosur të shfaqet e veshur me të bardha si infermiere, ndërkohë që është e shtrirë në krevatin e emergjencës pasi ka zemrën e lënduar.


Rreth saj ka shumë kërcimtarë që e ndjekin dhe konsiderohen ‘të sëmurë mendorë’ për shkak të dashurisë. Kënga është pjesë e albumit të saj ‘Expectations’ dhe pritet të jetë suksesi i Bebe për këtë verë.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu