• |
ide | kryesore

Jessi J fton Dua Lipa-n në duet në këtë mënyrë (FOTO)

Paparazzi, Slider

Jessie J  ka bërë një postim në Instagram ku ka evidentuar se ajo dhe Dua Lipa kanë veshur të njëjtën veshje.
“Premtoj se këtë e kam veshur dy javë më parë. Kështu që varja, dreqin ti e veshe e para. Po, ti dukesh më mirë me të. Por, këtë prerje flokësh unë e kam patur e para, të paktën më lër këtë. Ti po e “çmend’ lojën . Jam krenare për ty. Mendoj se kjo gjë ka ndodhur për një arsye. A dëshiron të bëjmë një duet dhe të veshim të njëjtën gjë në videoklip?”,- shkruan Jessie J.


Epo ja që ka edhe këngëtare të tilla që jo vetëm që nuk e vrasin mendjen që veshin të njëjtin kombinim me një kolege të tyre por madje edhe i komplimentojnë dhe i ftojnë të bëjnë një bashkëpunim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu