• |
ide | kryesore

Kylie nxjerr jashtë hotelit Travis Scott, zihen në New York

Paparazzi, Slider

Të gjithë menduan se ata janë një nga çiftet më të dashuruar të momentit, pas shfaqjes në kopertinën e “GQ Magazine”, me disa foto vërtet sensuale. Por gjërat mes çiftit mesa duket nuk janë edhe aq mirë. Dyshja është parë të darkojë në New-York por më pas ka nisur sherri.Sipas E! News Travis ka dalë me shpejtësi nga hoteli ku ata po qëndronin, me çantën me rrobat e tij dhe dukej mjaft i acaruar. Mesa duket ata janë zënë keq dhe Kylie e ka përzënë. Dyshja janë përfolur për keqkuptime mes tyre, pasi mesa duket Travis nuk është mësuar ende me vëmendjen e të qenit pjesë e klanit Kardashian.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu