• |
ide | kryesore

(VIDEO) Shihni përpjekjet e pushuesve për të shpëtuar 30-vjeçarin që u mbyt në Velipojë

Lajme, Të fundit

Një i ri rreth 30 vjeç është mbytur sot në zonën e plazhit të Vilunit në Velipojë.

Mësohet se 30-vjecari Elvin Palaj nga Dajçi ka hyrë në det për të shpëtuar të fejuarën e tij, por është mbytur vetë.

JOQ ka publikuar një video ku shihet 30-vjecari që është nxjerrë në breg të detit dhe përpjekjet e dëshpëruara të qytetarëve për ta shpëtuar, por fatkeqësisht pa sukses.

Ky është rasti i dytë që mbytet një pushues në plazhin e Velipojës për këtë sezon.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu