• |
ide | kryesore

Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës

Lajme, Të fundit
 Autostrada Tiranë-Durrës është bllokuar thuajse e gjitha dhe lëvizja e mjeteve bëhet me vështirësi.

Mësohet se nga radha e makinave në trafik nis në Mamimas dhe përfundon në Vorë.

Trafiku vazhdon në 5 kilometra rrugë.


Radha e makinave është në drejtimin Durrës-Tiranë, ndërsa nuk dihen shkaqet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu