• |
ide | kryesore

Flet Anna nga Mallakastra: Grabitjen e karburantit e bëra për hakmarrje!

Lajme, Të fundit

Anna Malaj, vajza nga Mallakastra që grabiti një pikë karburanti, ka thënë në polici se këtë veprim e bëri për hakmarrje ndaj punonjësit të karburantit, pasi ai nuk i ktheu kusurin. 

“Grabitjen e bërë për hakmarrje, punonjësi nuk më ktheu kusurin. I dhashë 50 euro dhe ai nuk më ktheu më lekët”, ka thënë 33-vjecarja. 

2 Comments

  1. Hajde kurve hajde ku i ka shkuar mendja! Gjithsesi mendje femer mbasi edhe nese do te ishte e vertete nuk besoj se mund ta vertetoje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu