• |
ide | kryesore

Rama i përgjigjet opozitës: Loja mbaroi, Vettingu po vepron, gjykatat do pastrohen deri në fund

Lajme, Të fundit

Kryeministri Rama i është përgjigjur përmes facebookut akuzave të PD-së ndaj Komisionit të Pavarur të Kualifikimit (KPK)  se po vepron me dy standarde.

Rama shprehet se Vettingu po vepron në pavarësi të plotë dhe fletërrufetë kundër Vettingut janë dëshpërimi i atyre që e mbushën me llum Drejtësinë.

Vetingu po vepron në pavarësi të plotë e monitorim ndërkombëtar. Fletërrufetë kundër Vetingut janë dëshpërimi i atyre që e mbushën me llum Pallatin e Drejtësisë! Loja mbaroi. Gjykatat e sipërme do pastrohen deri në fund e do ringrihen për ta bërë më në fund drejtësinë Drejtësi.” – shkruan Rama.

 

6 Comments

  1. Kaluan -vetingun-te gjithe prokuroret dhe gjyqtaret qe jane peseistet e -Ridhjerjes,qe jane identike me -Aranit Celat -e diktatures.Keta kane nje moto;–Burg -fukarenjve–Liri-Maskarenjve.

  2. edvin qelbesira alias dhjerja e stalinit rama pervetsoi 49 mij metra katror ne surrel dhe asgje nuk e gjen,ose sadri abazet,frroket e doshet.

  3. nga qelbsira ne qelbesir ter frroket,doshet,ndoket,tahiret,habilwt,geronet e agronet fatmirat e balilat tashe bejn dasem ,tupangji qelbesira rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu