• |
ide | kryesore

VIDEO+18/ Çifti bën seks në oborrin e shkollës fillore, por fqinjët…

Lapsi Leaks

Një çift i paturpshëm janë filmuar teksa bënin seks në oborrin e një shkolle fillore në orët e para të mëngjesit. Ata janë filmuar nga një familjare që kishte shtëpinë pranë e zgjuar nga zhurmat e çiftit të dashnorëve të zjarrtë.

“The Sun” publikoi videon e regjistruar në veri të Londrës. Gruaja që e regjistroi tha se nuk donte që të identifikohej duke sqaruar se: “Nuk mund tu besonte syve. Ishin totalisht lakuriq dhe po e bënin poshtë dritës së rrugës të shtrirë në bar në oborrin e shkollës.


Ishte ora rreth 1.30 dhe isha duke parë një seria kur dëgjova rënkimet. Nisa tu bërtas: “Hej! Çfarë po bëni?”, por nuk e prishën terezinë. Më dëgjuan dhe nuk lëvizën. U shokova sepse në këtë lagje ka familje mjaft të mira dhe ka fëmijë thuajse në çdo shtëpi. Telefonova policinë, por nuk dërguan njeri”.

Çifti te të 20-at bënë seks për rreth 20 minuta përpara “Coppetts Wood Primary School” të Londrës dhe më pas u larguan të qetë. ©LAPSI.al

VIDEON mund ta shihni KETU!

A brazen couple romped in the early hours of this morning outside a North London school The couple were caught going at it by a shocked resident who was trying to watch Love Island The pair were scared off when the woman confronted them about their antics The young woman walked off as she was being filmed The boyfriend quickly put his clothes on and scarpered

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu