• |
ide | kryesore

Konfirmohet në detyrë nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, Gjyqtari i Tiranës Astrit Faqolli kalon Vettingun

Lajme, Të fundit

Gjyqtari i Gjykatës së Tiranës, Astrit Faqolli ka kaluar me sukses vettingun duke u konfirmuar në detyrë nga KPK.


Trupi gjykues për rivlerësimin e tij përbëhej nga Firdes Shuli, Roland Ilia dhe Genta Tafa Bungo.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu