• |
ide | kryesore

Amber Rose tregon me kë tradhëtoi Jay Z Beyoncen

Paparazzi, Slider

Amber Rose duket se ka zbuluar aktoren që Jay Z ka tradhëtuar Beyoncen disa kohë më parë. Ju kujtohet fraza e Beyonce në këngën “Lemonade”? “Ju mund të më thërrisni Becky me flokë të bukura” , pas kësaj në media u aludua se bëhej fjalë për Rita Orën ose Rachel Roy, por Amber pretendon se Becky e shumë përfolur është Gwyneth Paltrow.

“Unë me të vërtetë mendoj se është Gwyneth Paltrow është Becky, ajo dhe Bey kanë qenë shoqe por tashmë nuk shihen më bashkë.


Por për këtë ka reaguar menjëherë Gwyneth, përfaqësuesi it ë cilës është shprehur se është një pretendim absurd dhe 100% fals, madje ata janë ende miq të ngushtë ende.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu