• |
ide | kryesore

Era Istrefi publikon këngën e re (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Era Istrefi, pas suksesit të saj me “Live It Up” në Kampionatin Botëror “Russia2018”, po vazhdon me projekte të reja.


Pas publikimit të projektit “Prisoner” me videoklip, i cili u xhirua në Xhamajka, Era Istrefi ka sjellë këngë e radhës. Ndonëse ishte planifikuar për nesër, në kanalin zyrtarë të Ultra Music është publikuar kënga e re nga Era, e cila titullohet “Oh God” dhe është në bashkëpunim me artistin  xhamajkan, Konshens.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu