• |
ide | kryesore

Izabel Goulart dhe Kevin Trapp,intimitet në plazh (FOTO)

Paparazzi, Slider

Izabel Goulart dhe Kevin Trapp, të cilët këtë verë si në 2017, kanë zgjedhur Mykonos për pushimet e tyre janë pare të shtrënguar fort dhe shumë të dashuruar me njëri-tjetrin, ndërkohë që shkëmbejnë përqafime dhe puthje në ujë ose luajnë tenis plazhi në rërë.


Ashtu si vitin e kaluar, Kevin Trapp kishte veshur një kostum të lehtë Vilebrequin, ndërsa Izabel Goulart ka theksuar sërish format e përsosur me bikini. Vetëm disa javë më parë Kevin Trapp bërë propozimin për martesë dhe ish-engjëlli i Victoria Secret ka pranuar me gëzim … aq shumë sa që nuk e heq unazën e çmuar as gjatë zhytjeve në det.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *