• |
ide | kryesore

Video/ Gol i pabesueshëm i Balotellit, sfidë e hapur Marcelos

Sport

Sulmuesi që është në qendër të merkatos dhe ende nuk e ka zgjidhur të ardhmen e tij ka publikuar në rrjetet sociale një gol origjinal, nga jashtë fushës, që po bën xhiron e web. Sulmuesi karizmatik italian nuik është i panjohur për këto veprime e këtë herë sfida e Super-Marios është e gjitha për mbrojtësin e Real Madrid, Marcelo…

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu