• |
ide | kryesore

Michelle dhe Barack marrin vëmendje në shown e Beyonces

Paparazzi, Slider

Mund të themi se koncerti i së shtunës mbrëma ishte një koncert mjaft “presidencial” për Beyonce-n dhe Jay Z-në. Kjo sepse çifti Barack dhe Michelle Obama ishin të ftuarit kryesorë në “FedExField”, në Landover të Maryland.


Ishtë hera e parë që në një koncert të Beyonce-s, audienca më shumë filmonte ish-çiftin presidencial se sa çiftin që këndonin, fakt ky që u konstatua edhe nga vetë diva Beyonce, e cila vendosi ta thotë diçka të tillë me zë të lartë.Michelle dhe Barack kërcyen gjatë gjithë kohës, duke mos e vrarë mendjen fare për këdo që kishin rrotull dhe e kanë shijuar këtë koncert njësoj siç bënin në  adoleshencën e tyre.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu