• |
ide | kryesore

FOTO/ Eni Çobani siç nuk e keni parë ndonjëherë, buzë detit me rroba banje

Paparazzi

Sezoni televiziv në Tv Klan dhe seancat e ndërmjetësimit ia u kanë lënë tashmë vendin pushimeve.


Avokatja e njohur Eni Çobani, shfaqet ashtu siç nuk e keni parë ndonjë herë në ekran apo në rrjetet sociale. Pushimet dhe vera e nxehtë e kanë gjetur Enin buzë detit dhe me bikini


Ajo shihet e veshur me rroba plazhi anës detit dhe u ka uruar të gjithë ndjekësve të saj pushime të mbara.

Image Image

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.