• |
ide | kryesore

Var veten 80-vjeçari në Tiranë

Lajme

Një i moshuar i ka dhënë fund jetës së tij ditën e sotme në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në rrugën “Qemal Stafa” të kryeqytetit. Sipas informacioneve paraprake të policisë, 80-vjeçari M.S. ka varur veten.


Policia po punon për sqarimin e rrethanave dhe shkaqeve të kësaj ngjarje.

Informacion paraprak: 

Më datë 31. 07. 2018, në rrugën “Qemal Stafa”, në ambientet e shtëpisë, është vetëvarur shtetasi M. S., rreth 80 vjeç.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu