• |
ide | kryesore

Kim K: Kam folur e zhveshur me Trump

Paparazzi, Slider

Tashmë jemi mësuar me provokimet e vazhdueshme të Kim Kardashian të cilat prodhojnë lajm e marrin jehonë kudo, mirëpo deklarata e fundit që ka bërë ka marrë edhe më tepër vëmendje duke qenë se përfshinte presidentin e SHBA-ve, Donald Trump.


Në një intervistë për Jimmyy Kimmel, Kim tregoi se herën e fundit që Donald Trump e kishte telefonuar ajo kishte qenë totalisht lakuriq sepse ishte zhveshur për tu futur në dush.


Pyetjes nëse Kanye u ndje xheloz për këtë telefonatë, Kim iu përgjigj se absolutisht që jo sepse bashkëshorti i saj është një nga mbështetësit më kryesorë të Trump dhe ata shkojnë shumë mirë me njëri tjetrin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *