• |
ide | kryesore

VIDEO/ Një banesë në Durrës përfshihet nga flakët, e moshuara shpëtohet nga zjarrëfikësit

Lajme, Të fundit

jë banesë është përfshirë nga flakët e zjarrit paraditen e sotme në Durrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.5 të qytetit bregdetar.


Mësohet se forcat zjarrfikëse kanë ndërhyrë menjëherë, duke larguar nga apartamenti një të moshuar, dhe më pas kanë bërë të mundur shuarjen e zjarrit.


Sakaq, kanë nisur hetimet për rrethanat dhe shkaqet e zjarrit që përfshiu apartamentin.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.