• |
ide | kryesore

VIDEO/ Panik në Vlorë, dyshohet se i kanë vendosur tritol një makine tip BMW

Lajme, Të fundit

Panik qe ne orët e para te mëngjesit pranë Drejtorisë së Policisë ne Vlore. Një makine tip BMW, dyshohet se i kanë vendosur tritol.


Policia ka bere menjëherë rrethimin e zonës dhe nuk lejon kalimin ne këtë pjese te rrethuar për te shmangur çdo lloj problemi.


Makina tip “BMW” është me targa AA895 TX. Pritet mbërritja e forcave xheniere nga Tirana. Ndërkohë qe policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Pronari i automjetit është ndaluar gjate natës nga policia e Fierit. Nuk ka ende te dhëna për identitetin e tij dhe as për shkakun e ndalimit nga policia.

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.