• |
ide | kryesore

Eleni Foureira publikon klipin e ri (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Eleni Foureira ka publikuar këngën më të re të shoqëruar me videoklip, ku shfaqen ushtarë turq dhe grek, me ritme verore.


“Karamel”, titullohet kënga e re teksa për muzikën është përkujdesur Doron Medalie, Moshe Peretz, Avi Ochayon gjersa tekstin e kanë shkruar Sophia Papavassiliou dhe vetë Eleni.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu