• |
ide | kryesore

(VIDEO) Çfarë po ndodh me bizneset që prej ardhjes së Ramës në pushtet

Lajme, Të fundit


Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video në Facebook ku tregon se si ekonomia po shkon në pikiatë që prej ardhjes së Edi Ramës në pushtet dhe si po rritet numri i bizneseve që po mbyllen.

Postimi i Berishës: 

Me piktorin deshtak, ekonomia ne pikate! sb


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *