• |
ide | kryesore

(VIDEO) Pamje nga shpërthimi që tronditi sot Italinë

Lajme, Të fundit


Një autocisternë e mbushur me karburant ka shpërthyer në mes të një autostrade në Bolonja në Itali, duke lënë dy të vdekur dhe dhjetra persona të plagosur.

Në momentin kur ka ndodhur shpërthimi ka pasur edhe njerëz pranë. Shikoni pamjet e marra prej tyre në videon më poshtë.

Shpërthimi ka qenë shumë i fuqishëm aq sa ka dëmtuar edhe disa ndërmarrje dhe banesat aty pranë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *