• |
ide | kryesore

Telashe për Kendall, qeni i saj kafshon kalimtaren

Paparazzi, Slider

Qeni i Kendall Jenner ka përfshirë pronaren e tij në telashe pasi ka kafshuar një fëmijë të vogël në një kafene në Beverly Glen Deli in Los Angeles.


Kendall ishte duke shëtitur  me të dashurin e saj Ben Simmons ditën e dielë, kur policiae ka lajmëruar për një sulm nga qeni.


Qeni i racës “Doberman” thuhet se ka sulmuar vajzën pa ndonjë arsye. Vajza e vogël ka marrë lëndime të lehta dhe nuk ka kafshime të thella. Kontrolli i Kafshëve po merret me rastin e qenit të Kendall, i cili thuhet se ka qenë i veshur me një maskë në momentin e incidentit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu