• |
ide | kryesore

LAJM I FUNDIT/ Kamioni del nga rruga e bie në greminë

Lajme, Të fundit

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Koman-Vau i Dejës. Tre persona kanë mbetur të plagosur rëndë, pasi kamioni me të cilin ata po udhëtonin ka dalë jashtë rrugës, e më pas ka rënë në greminë.


Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, dhe po punohet për zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave të aksidentit të rëndë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu