• |
ide | kryesore

Leo Di Caprio, pushime me 21 vjeçaren (FOTO)

Paparazzi, Slider

Ylli i Hollywood është fotografuar nën shoqërinë e të dashurës së tij 22 vite më të re, Camila Morrone.
Çifti ka zgjedhur të shijojë rrezet e diellit në një udhëtim më varkë në Itali.
Aktori i ‘Wolf of Wall Street’ dhe 21-vjeçarja u fotografuan duke u zhytur në detin e kristaltë.Modelja zeshkane e veshur me bikini vuri në pah format e saj mahnitëse.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *