• |
ide | kryesore

Vendimi i gjyqtares së Vlorës, reagon Rama: Vetingu ta pastrojë llumin e mbështjellë me togën e zezë

Lajme, Të fundit

Përveç reagimit të dy ministrive, asaj të Drejtësisë dhe të Brendshme, ka reaguar edhe vetë kryeministri Rama në rrjetin social Facebook për vendimin e gjyqtares së Vlorës, për të lënë në arrest shtëpie një person të arrestuar për herë të dytë që qarkullonte me armë.


Duke postuar deklaratën e zv. ministrit të Drejtësisë, Toni Gogu, Rama shkruan: “Vetingu, po zbulon në sytë e shqiptarëve pasuri të paimagjinueshme dhe shkelje ligjore të panumërta nga ana e gjyqtarëve e prokurorëve. Vetingu mund e duhet ta pastrojë deri në fund llumin e mbështjellë me togën e zezë”.


7 Comments

 1. Shperndaje pak vemendjen nga leket aqe tua dhe te Erion Velise o kryekar.
  Te dy merni rrogen e prape dilni cdo dite ne televizor, pse??? Te dy ju kap e shtuna ne Rinas, pse???
  Sa here kalon nga VIP-i kush i paguan leket??? Me taskat paguhen chartera, ne pidh te Netes te futesh nuk shpeton dot

 2. Kryeminister, mos harro te pyesesh Kolin dhe miqte e tij se kur duhet te dalesh ne televizor apo se kur duhet te shkosh ne Rinas !!!
  Hahaha, Me qesh te bejne keta komentuesit INJORANTE qe e mbajne veten dhe te integruar!!!

 3. Koli,
  lai duart, mprefe mire briskun se ti ate pune ben e do te beshe! He, se desh harrova, mer edhe parfum me vete se helbete vipa jane ata.

 4. kur kryellumi,qelbesira,dhjerja e stalinit,mu.i i enverit dhe shurra e mao LUU ce dunit perversi rama flet atehere ter bota e ka gabim.legen botror e kemi mos harroni dhe krymbi kryesor ne qenefin negjmije.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu