• |
ide | kryesore

VIDEO/ Shikoni si është rrokullisur kamioni në humnerë në Vaun e Dejës

Lajme, Të fundit

Fatmirësisht nuk raportohen të vdekur në aksidentin që ka ndodhur në Koman, në Vaun e Dejës kur një kamion ka rënë nga një lartësi shumë e madhe për në humnerë. Por nga pamjet që sjell Lapsi.al duket qartë se kamioni është rrokullisur poshtë në humnerë pasi ka dalë nga rruga dhe vetëm fati i ka shpëtuar udhëtarët dhe drejtuesin e mjetit.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu