• |
ide | kryesore

20-vjeçares i del Porsche nga kontrolli, godet banesën dhe plagos tre persona

Lajme

Një 20-vjeçare ka humbur kontrollin e një makine tip, “Porsche” dhe ka dalë nga rruga e fshatit Zallë në Krujë, duke përfunduar në një banesë.


Nga përplasja mbeti i plagosur i zoti i banesës, por edhe dy pasagjerë adoleshtë të cilët po udhëtonin me 20-vjeçaren.


Të tre, 61, 17 e 18 vjeç ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Kjo nuk ka mjaftuar, por makina ka përfunduar në një banesë, duke plagosur të zotin e saj, por edhe dy pasagjerë, adoleshentë, që udhëtonin me 20-vjeçaren, të cilët ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.