• |
ide | kryesore

Bleona Qerreti poston foton topless,”Mjaft modifikuat trupin tim”

Paparazzi, Slider

Në foton e fundit që këngëtarja ka zbuluar në Instagram dhe diçiturën përbri fotos, është pikërisht pjesa kur Bleona akuzon persona të tjerë që shesin fotot e saj pasi ndërhyjnë në to me Photoshop.


Në foton “topless” në një jaht, Bleona shkruan: “L-I-R-I! Sa vajza dinë ta gërmëzojnë këtë fjalë? Një mesazh për paparacin: Kam punuar shumë në jetën time që të jem e lirë dhe e pavarur nga çdokush dhe çdo gjë. Paguaj një çmim të lartë për këtë – jetoj vetëm, ha vetëm, flej vetëm. Kështu që nëse doni të më hiqni të drejtën time për të pasur një liri absolute teksa jam duke u nxirë në plazh, e keni gabim. Ky është trupi im i vërtetë dhe mjaft shitët fotot e mia të modifikuara, çdo vit e njëjta situatë. P.S: Ju lutem kurseni pyetjet e tipit ‘kush ta bëri foton’ se nuk jam me gomone, ka një staf që kujdeset për mua në barkë dhe me gjithë dëshirën e madhe, akoma nuk kam licensë për jahte” – përfundon ajo.


 


1 Comment

  1. ca loqe femer. pse me demek per t’na bindur qe nuk perdor photoshop, e postove kete foto e? Na shpife o Bleone

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.