• |
ide | kryesore

Jermaine Pennant tregon marrëdhënien seksuale me mikun e tij

Paparazzi, Slider

Dy futbollistë të Arsenalit ishin në prag të shkatërrimit të shoqërisë për shkak të një historie dashurie.

Jermaine Pennant ishte mik aq i ngushtë me Ashley Cole sa ndanin edhe të dashurat. Marrëdhënia seksuale mes tyre dhe një modeleje u bë publike në media pasi Pennant nxori në treg librin autobiografi.


“Numri i rasteve që Ashley Cole dhe unë kemi kryer marrëdhënie treshe. Ai jetonte në Canary Ëharf, tani nuk e kujtoj emrin e vajzës por ne bëmë toke pas shpinës së saj, kur ajo pranoi të ishte aty. Bëmë vetëm pak pushim për të pirë caj dhe vazhduam sërish”, shkruhej në libër.Në intervistën e tij në “GMB”, futbollisti zbuloi se fakti që tregoi sekretet mes miqve ishte gati për ti shkatërruar shoqërinë që e kishte ndërtuar prej vitesh. Ndër të tjera, Pennant tregoi se Ashley kishte një të dashur kur filloi të takohej me Cheryl Cole, me të cilën u martua dhe u nda pas disa viesh për tradhti.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu