• |
ide | kryesore

U konfirmua në detyrë, OMN kërkon shkarkimin e gjyqtarit Gentian Medja

Lajme, Të fundit

Pas konfirmimit në detyrë nga KPK një javë më parë të gjyqtarit Gentian Medja, sot Operacioni


Ndërkombëtar i Monitorimit u ka paraqitur Komisionerëve Publikë rekomandimin për ta ankimuar


në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për konfirmimin

në detyrë në Kolegjin e Posaçëm të Apelimit vendimin e Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për konfirmimin në detyrë.

 

 


2 Comments

  1. E kuptoni tani qe dhe arren dhe gurin e mban dikush tjeter. Dhe kjo e ka xhindosur me shume politiken. Se nuk fut dot hundet dot te kontrolli. Kush do dal tani e te bertas qe drejtesin e ka kap rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.