• |
ide | kryesore

Vajza serbe provokon të dashurin e Dua Lipas-s, ai reagon (FOTO)

Paparazzi, Slider

Dua Lipa dhe i dashuri i saj kanë mbërriur ditën e djeshme në Prishtinë në kuadër të koncertit “Sunny Hill” që këngëtarja do të marrë pjesë. Ata kanë udhëtuar me avion privat dhe sigurisht nuk kanë munguar as fotot dhe videot. Ka qenë i dashuri i Dua Lipas Isac Carew i cili ka postuar një foto me vendodhje prishtinën dhe një serbe e ka provokuar duke i shkruar në koment: “Mirë se vjen në Serbi”.

Duket se ai e ka lexuar komentin dhe nuk e ka lënë pa një përgjigje mjaft të duhur. “Mesa duket gjeografia nuk është atributi ytë  më i mirë”- i ka shkruar ai duke marrë me qindra pëlqime nga fansat e Duas dhe nga shqiptarët.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu