• |
ide | kryesore

Cher publikon versionin e ri të këngës së Abba-ve (VIDEO)

Paparazzi, Slider

Në shtator ajo do të lançojë një album me versionet e saj të këngëve të njohura të ABBA.


Megjithatë,  Cher ka sjellë “Gimme gimme gimme” nga ABBA.200 mijë klikime ka marrë vetëm nga dje kënga në “YouTube”, e cila do të jetë pjesë e albumit “Dancing Queen”. Në album do të jenë edhe “Fernando”, “Sos”, ‘Waterloo”, “The Winner Takes it all” dhe këngë të tjera.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu