• |
ide | kryesore

Emrat e 8 viktimave të masakrës së Vlorës

Lajme, Të fundit

Policia vijon operacionin për kapjen e 24-vjecarit Ridvan Zykaj, i cili ekzekutoi 8 persona të fisit të tij në fshatin Resulaj të Selenicës. Ndërkohë zbardhen emrat e viktimave të masakrës që tronditi Vlorën dhe mbarë vendin. Të vrarët janë: Azem Zyka, Afërdita Zyka, Demir Zyka, Ferie Zyka, Besim Zyka, Vasilika Zyka, Sara Zyka dhe Ledjon Zyka.

© LAPSI.al 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu